Rodičovská kavárna

Host a téma setkání
Host: 
Michaela Slussareff, PhD.
Důležité otázky, které bychom měli uvažovat při pořízení prvního telefonu a samostatného brouzdání dětí na internetu. Jak návykové jsou online hry a sítě? Jak zajistit balanc mezi online a offline životem. Co je digitální závislost - specifika, hlavní problémy a jak ji poznat. Co k ní vede a jak z ní ven? Jak nastavit zdravé limity?

O přednášce

První telefon, první youtuber, první on-line hra

Přihlásit se můžete tady →→→ RODIČOVSKÁ KAVÁRNA ON-LINE

Kdo je Michaela Slussareff, PhD.

SLOW TECH MISE
„Jsem zakladatelkou Slow Tech Institute. Věřím ve skvělý potenciál technologií, ale také jsem si vědoma jejich rizik a nebezpečí. Stále věřím, že existují zdravé způsoby, jak obrazovky a nové technologie zapojovat do našeho života. Jsem matkou a cítím hlubokou odpovědnost hledat konstruktivní řešení pro všechny výzvy, které před nás překotný technologický vývoj staví.“

Ve Slow Tech Institute se věnuje hlavně technologickým a edukačním tématům. Připravuje nové vzdělávací programy a stará se o partnerství.
Aktuálně působí na Univerzitě Karlově, kde na oboru Studia nových médií přednáší o technologiích ve vzdělávání, kulturních institucích a interakčním designu. Dříve působila na newyorské Parson New School of Design a v centru pro výzkum ve vzdělávání Linnaeus při univerzitě v Gothenburgu. Doktorskou práci obhájila na téma možnosti vzdělávacího využití digitálních her. Také pracovala v Madridu u herních vývojářů v Electronic Arts. Dnes také vyučuje na mezinárodních vysokých školách University of New York in Prague a Prague College.

Fakturace

Školy HLÁSEK-základní škola a mateřská škola,s.r.o.
U Kapličky 58, Hlásná Třebaň, 26718

IČO: 24296023
Datová schránka: z2ecp7i
Č.ú. MŠ a ZŠ: 77139/5500
Č.ú. Klub Hlásek, z.s:

2249014319/0800 (miniškolka, tábory, služby, kroužky)

RED-IZO: 691004358

Máte dotaz nebo nás chcete navštívit?
+420 777 568 562
Rovinská 96 (ZŠ a MŠ)
U Kapličky 58 (ZŠ/ sídlo společnosti)
Hlásná Třebaň 26718
Hlasek - logo skoly bile
crossmenuchevron-downarrow-down-circle