Rodičovská kavárna

Host a téma setkání
Host: 
Vlaďka Bartáková
Spousta rodičů naráží při výchově dětí na svoje limity a zbytečně dělá chyby. I já jsem je dělala. Před lety jsem bezradně čelila svým čtyřem malým dětem. Můj život byl jako bojiště a já bývala každý den uštvaná a vyčerpaná. Nevěděla jsem si rady s jejich emočními stavy, agresivitou, zlostí i hlukem. Vím, jaké to je, mít potíže. Studovala jsem vývojové zákonitosti dětské psychiky. Zjistila jsem vše dostupné o hormonálním ovlivnění klučičího a holčičího mozku. Prošla jsem tréninkem Efektivního rodičovství a vybrala z něj ty nejúčinnější nástroje. Můžete dál pokračovat, jak jsem to kdysi zkoušela já. Nebo to začít dělat líp. Záleží mi na tom, aby rodiče rozuměli svým dětem a věděli, jak na to.

O přednášce

Jak vychovávat holky a nepřijít o rozum

Milí rodiče,

srdečně zveme na skvělý seminář VÝCHOVA HOLEK - jak vychovávat holky a nepřijít o rozum. Seminář povede psycholožka, psychoterapeutka a matka čtyř synů, Vlaďka Bartáková. Více o lektorce zde: https://jakvychovavat.cz

Na semináři si zodpovíme otázky: „Proč obvykle děvčátka ohrnují nos nad klučičími hrami?”, „Proč jsou někdy milé a jindy tak panovačné?“, „Proč mají holky obvykle menší ochotu jít do konfliktu a raději se stahují, ale při dospívání se servítky neberou a bez obav na nás ječí?, „Co všechno vlastně čeká rodiče při dospívání dcer?”.

Seminář odpovídá nejen na příčiny chování holek, ale přináší i řadu podnětů, jak s děvčaty zacházet, aby se neponičilo jejich ženství a zároveň rodiče přežili jejich vychovávání bez úhony.

Soustředíme se také na nezastupitelnou roli muže v klíčových obdobích výchovy holek – co a jak mají otcové dcerám sdělit, aby šly holky do světa bez obav a se sebedůvěrou.

Muži vítáni!!!

Přihlásit se můžete tady: Výchova holek

Fakturace

Školy HLÁSEK-základní škola a mateřská škola,s.r.o.
U Kapličky 58, Hlásná Třebaň, 26718

IČO: 24296023
Datová schránka: z2ecp7i
Č.ú. MŠ a ZŠ: 77139/5500
Č.ú. Klub Hlásek, z.s:

2249014319/0800 (miniškolka, tábory, služby, kroužky)

RED-IZO: 691004358

Máte dotaz nebo nás chcete navštívit?
+420 777 568 562
Rovinská 96 (ZŠ a MŠ)
U Kapličky 58 (ZŠ/ sídlo společnosti)
Hlásná Třebaň 26718
Hlasek - logo skoly bile
crossmenuchevron-downarrow-down-circle