NÁŠ TÝM

Lidé Hlásku
Blanka Císařová
Pozice:
asistentka pedagoga v MŠ, lektorka FIO

Moje role v Hlásku

V Hlásku pracuji téměř od začátku, nastoupila jsem na podzim roku 2011 na pár dnů v týdnu při mateřské se svojí třetí dcerou. Zde jsem také zůstala, protože chci děti učit a práce mi přináší radost, potěšení, a to se dodnes nezměnilo. Jsem člověkem, který má v sobě smysl pro spravedlnost, zodpovědnost a zároveň chci pracovat mezi lidmi a mít kolem sebe vřelé vztahy a to mi Hlásek dává. 

 Moje původní profese je obchodního směru, proto role hospodářky mi umožňuje realizovat se v plánování jídelníčku, zásob a zvelebování prostředí MŠ. Práce asistentky pedagoga mi rozšiřuje obzory, dává mi příležitost předávat své zkušenosti, být oporou rodičům a dobrou posilou našeho týmu. 

V Hlásku mám možnost se posouvat a vzdělávat. Kromě kurzu asistenta pedagoga jsem měla možnost absolvovat intenzivní kurz FIO. Díky této metodě mohu pracovat s dětmi na jejich strategiích učení, vidět jejich myšlenkové pochody, posiluji jejich sebevědomí a možnost se vyjádřit a to i v předškolním věku. 

Při práci dbám na dobré vztahy mezi dětmi, férovost, ochotu pomáhat a neustoupím při dodržování pravidel, která si společně dohodneme. Ráda bych, aby z Hlásku odcházely děti, které mají zdravé sebevědomí a touhu se vzdělávat, ať už budou čímkoli. 

Já sama jsme se rozhodla udělat zásadní krok, využila jsme možnosti se dále vzdělávat a v červnu 2021 jsem složila přijímací zkoušky na pedagogickou školu.  Chci studovat proto, abych si rozšířila své znalosti a podpořila tak svoji praxi. 

Vzdělávání a kurzy: 

  • Kurz práce s individualitou dítěte 
  • Kurz asistenta pedagoga 
  • FIO I a FIO Basic 
  • MBTI I, III., IV. 
  • Learning stories 
  • Letní škola Začít spolu pro MŠ 

Fakturace

Školy HLÁSEK-základní škola a mateřská škola,s.r.o.
U Kapličky 58, Hlásná Třebaň, 26718

IČO: 24296023
Datová schránka: z2ecp7i
Č.ú. MŠ a ZŠ: 77139/5500
Č.ú. Klub Hlásek, z.s:

2249014319/0800 (miniškolka, tábory, služby, kroužky)

RED-IZO: 691004358

Máte dotaz nebo nás chcete navštívit?
+420 777 568 562
Rovinská 96 (ZŠ a MŠ)
U Kapličky 58 (ZŠ/ sídlo společnosti)
Hlásná Třebaň 26718
Hlasek - logo skoly bile
crossmenuchevron-down