NÁŠ TÝM

Lidé Hlásku
Hana Horáková
Pozice:
vychovatelka v družině a lektorka míčových her a plavání

Moje role v Hlásku

Jako malá holka jsem chodila s tátou na tenis a mamka mě vodila na gymnastiku.
Když jsem ze hry na flétnu, nebo z dramatického kroužku utíkala na kurty hrát tenis, bylo jasné, že umělkyně, ani herečka ze mě nebudou.

Po náboru na házenou, jsem se do ní okamžitě zamilovala.

Házenou jsem hrála od přípravky až do 1. ligy žen v Přešticích, kde jsem aktivně působila přes 20 let.

Hrála jsem současně házenou od žaček po dorost i v Plzni, ale rozhodla jsem se zůstat v Přešticích.

Sport mi dal spoustu výborných přátel a mnoho zkušeností, které se mi hodí do života, vytrvalost, trpělivost, soutěživost, pokoru, umění přiznat si chybu a prohrávat, uznat že je někdo lepší a pogratulovat mu, učit se od něj a zlepšit se, řídím se pravidlem fair play, jak na hřišti, tak v životě.

Vystudovala jsem v Plzni Sportovní a podnikatelskou střední školu, po maturitě jsem šla studovat na VŠTVS Palestra, kde jsem vystudovala bakalářský obor Sportovní a volnočasový pedagog.

Po vysoké škole jsem se rozhodla pro rozšíření obzorů v oboru sociální práce a vystudovala jsem Vyšší odbornou školu sociálně právní, kde jsem se soustředila hlavně na osoby s omezenou schopností pohybu, v rámci praxe jsem chodila do Sportovního klubu při Jedličkově Ústavu, nebo asistovat při plavání v Kontaktu bez bariér.

Práci s dětmi se věnuji od vysoké školy, kdy jsem v rámci praxe začala učit plavání základních a mateřských škol a už jsem u toho zůstala. Jezdila jsem na školy v přírodě jako vychovatelka i jako instruktorka plavání. Baví mě připravovat zábavné programy pro děti na kempy, nebo na soustředění.

Ve škole Hlásek budu působit jako vychovatelka v družině. Každý den budu s dětmi od 12:30 do 18:00. Povedu také míčové hry, kde si děti osvojí základní pohybové dovednosti, získají lepší motorickou koordinaci, koncentraci, kondici.

Při různých soutěžích a hrách se naučí přijmout prohry, radovat se z výhry, ale stále se držet fair play, protože není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Dále budu s Terezou jezdit na kroužek plavání, kde se děti seznámí s vodním prostředím, naučí se plavecké způsoby, zkusí si techniky první pomoci (záchrana tonoucího, dopomoc unavenému plavci) a zažijí spoustu zábavy a legrace.

Fakturace

Školy HLÁSEK-základní škola a mateřská škola,s.r.o.
U Kapličky 58, Hlásná Třebaň, 26718

IČO: 24296023
Datová schránka: z2ecp7i
Č.ú. MŠ a ZŠ: 77139/5500
Č.ú. Klub Hlásek, z.s:

2249014319/0800 (miniškolka, tábory, služby, kroužky)

RED-IZO: 691004358

Máte dotaz nebo nás chcete navštívit?
+420 777 568 562
Rovinská 96 (ZŠ a MŠ)
U Kapličky 58 (ZŠ/ sídlo společnosti)
Hlásná Třebaň 26718
Hlasek - logo skoly bile
crossmenuchevron-down