NÁŠ TÝM

Lidé Hlásku
Helena Dvořáková
Pozice:
Provozní, administrativa, strava a péče o budovy. Vychovatelka v družině.

Moje role v Hlásku

V Hlásku pracuji od roku 2018. Je pro mě místem, kam se ráda vracím pro přátelskou atmosféru a pohodu. Působím zde jako vychovatelka ve školní družině a zároveň jako provozní. Starám se nejen o děti, ale také o jejich zázemí.

V Hlásku naplňuji své životní poslání, a to dávat věcem řád a předávat svoji lásku k mým koníčkům dětem. Mám ráda přírodu, cestování, tvoření, pěstuji bylinky a jsem vášnivou sběratelkou kamenů a minerálů. V družině s dětmi dělám vše, co je baví, ráda se s nimi vracím do dětských let. Někdy máme program plný tvoření, projektů a vzdělávacích aktivit, jindy se jen tak procházíme po okolí krásné Hlásné Třebaně anebo hrajeme vybíjenou, schovávanou. Někdy si jen povídáme a často se společně smějeme.

Jakmile jsem v roli provozní, musím mít vše dobře zorganizované, musím mít přehled o všem, co má být hotovo. Dělá mi radost čistý stůl, kdy odcházím domů, stejně jako pochvala kolegyň, kterým ráda se vším pomohu. Když nastane problém, vždy se snažím hledat řešení, jak danou situaci zvládnout.

Vnímám Hlásek jako malou rodinnou školu, která mi dala možnost nadechnout se, poznat svoje silné stránky a rozvíjet to, co mám ráda. V Hlásku se cítím bezpečně, mám ve všem podporu, jsem platnou členkou týmu, což není běžné. Moc si toho vážím.

Nikdy jsem si nemyslela, že bych mohla ještě studovat, ale práce s dětmi mě nadchla natolik, že jsem vystudovala na Karlově univerzitě vychovatelství a absolvovala jsem intenzivní kurz pro asistenty pedagoga.

Jsem vdaná a moje záliby a radosti jsou spojeny s rodinou a vnoučaty.

Nikdy se nevzdávám, vždy hledám cesty k řešení. Mám ráda lidi, miluju děti a načerpávám z nich energii. Když jdu do práce nebo z práce, vždy mám úsměv na tváři a lidé se mě často ptají, proč mám pořád tak dobrou náladu. Mám, protože je mi tady dobře.

Vzdělání:

Vystudovala jsem střední školu Bohemia Regia a vychovatelství na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Absolvovala jsem kurz Asistent pedagoga, kurzy Typologie osobnosti podle MBTI, školení správního řádu ve školství, Letní školu tvoření a ručních prací.

Ve školách Hlásek se starám administrativu a stravování. Jako vychovatelku v družině mě nejvíce těší tvoření a výtvarné činnosti s dětmi. Největší radost mám, když děti vytvoří něco čím si mohou vyzdobit třídu nebo svůj dětský pokoj.

Fakturace

Školy HLÁSEK-základní škola a mateřská škola,s.r.o.
U Kapličky 58, Hlásná Třebaň, 26718

IČO: 24296023
Datová schránka: z2ecp7i
Č.ú. MŠ a ZŠ: 77139/5500
Č.ú. Klub Hlásek, z.s:

2249014319/0800 (miniškolka, tábory, služby, kroužky)

RED-IZO: 691004358

Máte dotaz nebo nás chcete navštívit?
+420 777 568 562
Rovinská 96 (ZŠ a MŠ)
U Kapličky 58 (ZŠ/ sídlo společnosti)
Hlásná Třebaň 26718
Hlasek - logo skoly bile
crossmenuchevron-down