NÁŠ TÝM

Lidé Hlásku
Klára Vejvodová
Pozice:
asistentka pedagoga 4.třída, vychovatelka v družině

Moje role v Hlásku

Mým životním posláním je pomáhat lidem, a i proto jsem svůj profesní život zahájila jako zdravotní sestra. Tato zkušenost byla velmi intenzivní a naučila mě pokoře, zodpovědnosti a úctě ke zdraví a lidskému životu. Získala jsem také nadhled a na mnohé situace nahlížím mnohdy jinak než lidé kolem mne. Nicméně po narození dětí jsem si uvědomila, že bych ráda pracovala s dětmi a skloubila osobní a profesní život  a využila i zkušenosti i z období studentského života, kdy jsem se věnovala intenzivně  tanci a skautingu. Naše taneční skupina vyhrála i mezinárodní soutěž v lidovém tanci  v Turecku a vedla několik let  i vlastní skautský oddíl.  

Do Hlásku jsem přišla po mateřské dovolené a bylo mi umožněno projít téměř všemi profesemi, které školka a škola nabízí. Začínala jsem v jesličkách, kde se moje zdravotnická praxe zúčtovala. Po dvou letech práce v jesličkách jsme přešla ke starším dětem do MŠ, kde jsem se starala o děti s kombinovaných tělesným a mentálním postižením. Další výzva přišla po 6 letech, kdy jsem se rozhodla pro změnu a přijala jsem pozici asistenta pedagoga ve škole a roli vychovatelky v družině. Stále pracuji s dětmi se speciálními potřebami a v družině se mohu věnovat tomu, co je mým koníčkem, a to je příroda, pohyb a dobrodružství. V Hlásku s dětmi jezdím na letní výpravy, na lyžařských kurzech mám roli zdravotníka a pečovatele.  Život v naší škole je pestrý a já se každým dnem učím, inspiruji  a doufám, že i to samé předávám svým kolegům a dětem.

Vychovávám dvě dcery, s kterými ráda cestuji, poznávám kouty našeho okolí. Ráda cvičím, miluji jízdu na padleboardu, miluju zvířata, běhám a mám ráda dobré lidi, s kterými trávím svůj volný čas.

Vzdělání:

Střední zdravotnická škola

Praxe:

2 roky gastroeneroloigie,7 let  JIP korární jednotka v Motole a  2 roky na dětských operačních sálech jako instrumentářka

Další vzdělávání v oblasti pedagogiky:

  • Kurz asistent pedagoga
  • Čtení s nečtenáři
  • MBTI
  • Základní kurz matematika Hejného
  • Kurz péče o děti od dvou do 3 let
  • Začít Spolu intenzivní kurz pro ZŠ
  • Formativní hodnocení
Fakturace

Školy HLÁSEK-základní škola a mateřská škola,s.r.o.
U Kapličky 58, Hlásná Třebaň, 26718

IČO: 24296023
Datová schránka: z2ecp7i
Č.ú. MŠ a ZŠ: 77139/5500
Č.ú. Klub Hlásek, z.s:

2249014319/0800 (miniškolka, tábory, služby, kroužky)

RED-IZO: 691004358

Máte dotaz nebo nás chcete navštívit?
+420 777 568 562
Rovinská 96 (ZŠ a MŠ)
U Kapličky 58 (ZŠ/ sídlo společnosti)
Hlásná Třebaň 26718
Hlasek - logo skoly bile
crossmenuchevron-down