NÁŠ TÝM

Lidé Hlásku
Tereza Chlebusová-Kandráčová
Pozice:
správa Edookitu, výuka IT, nastavování plateb školného a stravného

Moje role v Hlásku

Můj život byl do března 2020 spojen s vodou, plaváním a dětmi. Celá moje rodina se mnou 20 let budovala plaveckou školku, kde jsme trávili veškerý svůj čas.  Obě moje dcery a manžel jsou plaveckými instruktory, nejmladší dcera plave od věku miminka. V naší plavecké škole jsem pracovala s kojenci, s dětmi školního věku až po děti se speciálními potřebami a nejrůznějšími hendikepy.

Nejzajímavější pro mne byla spolupráce s charitou, která pečuje o děti s těžkými kombinovanými vadami. Tyto děti mi dávaly jistotu, že svoji práci děláme dobře. Pro nás všechny se společné pravidelné lekce s těmito dětmi staly zážitkem a tou největší odměnou. Byla jsem na můj tým pyšná, a i díky této zkušenosti jsem se rozhodla napsat knížku Hrajeme si na plavání o tom, jak děti naučit lásce k vodě a plavání.

Doba covidová ale vše přerušila a já jsem musela udělat velký krok a změnu. Společně s celou rodinou jsme skončili s podnikáním a přestěhovali jsme se v zimě z Opavska do Hlásné Třebaně za mou rodinou. Do Hlásné Třebaně jsem jezdívala od dětství na prázdniny, mám to tady moc ráda, mám tady přátele. Rychle jsme se zabydleli.

Jako zázrakem jsem hned dostala práci, která naprosto plynule navázala na to, co jsem celý život budovala. V Hlásku pracuji od února 2021 jako vedoucí administrativy, učitelka IT a vychovatelka v družině. Na první pohled to možná vypadá, že to zase tak podobné není, ale dělám přesně to, co dříve. Starám se o firmu jako takovou, organizuji vše ohledně mimoškolních akcí, starám se o webové stránky, propagaci, navíc jsem si přibrala výuku IT, která byla dosud jen mým koníčkem; plánuji tento obor studovat na VŠ. I plavání mi zůstalo, protože Hlásek je sportovní školou (i když oficiálně tento status nemá). Máme hodně nadšených plavců, a hlavně mám opět možnost pomáhat dětem s nejrůznějšími speciálními potřebami. V první třídě budu učit tělocvik. Sama mám v rodině blízkého člověka, kterého obdivuji a který je pro mne velkým vzorem vždy, když si řeknu, že už něco nezvládnu. On zvládl svou těžkou situaci i díky své rodině a všem, kteří jsme mu byli nablízku, a já jsem mu za to vděčná.

Někdy mohu lidi kolem sebe zaskočit svojí přímostí a otevřeností. Povahou jsem introvert, ale jakmile skočím do vody nebo jsem mezi dětmi, je ze mne herec, který si užívá svoji roli. Přijímám lidi takové, jací jsou, nesoudím, ale vážím si férového jednání a důvěry.

Další vzdělání a specializace

Kurz typologie MBTI I. a II., ICT koordinátor pro chytrou školu, Správní řízení v praxi, Základní kurz matematiky Hejného, Instruktor kojeneckého plavání BC Kenny, Instruktor plavání, Instruktor aquaaerobicu, Vodní záchranář, Fitness trenér Dexter, Stavba webových stránek, on-line marketing a strategie prodeje, Kniha: Hrajeme si na plavání.

Fakturace

Školy HLÁSEK-základní škola a mateřská škola,s.r.o.
U Kapličky 58, Hlásná Třebaň, 26718

IČO: 24296023
Datová schránka: z2ecp7i
Č.ú. MŠ a ZŠ: 77139/5500
Č.ú. Klub Hlásek, z.s:

2249014319/0800 (miniškolka, tábory, služby, kroužky)

RED-IZO: 691004358

Máte dotaz nebo nás chcete navštívit?
+420 777 568 562
Rovinská 96 (ZŠ a MŠ)
U Kapličky 58 (ZŠ/ sídlo společnosti)
Hlásná Třebaň 26718
Hlasek - logo skoly bile
crossmenuchevron-down